SERVIS obytných aut a karavanů

   +420 777 210 086       servis@hykro.cz

Údržbě a opravám karavanů se věnujeme nepřetržitě již od roku 1997. Nejprve sloužil servis pouze pro vlastní potřeby a pro blízký okruh známých, ale s rostoucím počtem provozovaných karavanů a obytných vozů, jsme začali postupně opravovat i obytné vozy a přívěsy zákazníků. Od získání obchodního zastoupení firem Wilk, Eura mobil a Weinsberg v roce 2001 vznikla potřeba provádět i předprodejní, záruční a pozáruční servis na námi prodávaných karavanech.

S příchodem nových technologií do výroby karavanů a rostoucím počtem prodaných vozidel jsme byli nuceni v roce 2004 servis rozšířit. Ve stejném období se rozšířil i prodej bazarových karavanů a prodej doplňků. Od roku 2001 se proto pravidelně účastníme odborných školení u našich obchodních partnerů (Webasto, Truma, Thetford, Fiamma, Teleco, Telair, AL-KO, Jablotron, AL-DE, Dometic atd.)

V roce 2007 došlo na trhu v České republice k výraznému posunu poptávky, jak po nových vozidlech, tak po doplňcích luxusní výbavy. V současnosti běžně montujeme automatické satelity, couvací kamery, vzduchové pérování, solární panely, klimatizace, přídavná topení, nástavbové baterie do obytných přívěsů, tažná zařízení na obytné vozy, držáky motocyklů, DEFEND-LOCK, TV monitory, DVD, pískujeme okna, plníme motorové i střešní klimatizace obytných i osobních vozů nebo autobusů, dezinfikujeme topnésystémy vozidel.

Prodáváme originální náhradní díly těchto značek: Ahorn, Blucamp, Cristall, Delta, Eura mobil, Joint, Kabe, Knaus, Tabbert, TEC, Weinsberg, Wilk, Eriba, Carado, Carthago, T@B. Dále dovážíme čelní okna integrovaných vozů VŠECH EVROPSKÝCH ZNAČEK za BEZKONKURENČNÍ CENY!! V našem areálu také můžete využít služeb pneuservisu pro karavany a obytné vozy (po předchozí objednávce), čištění interiérů a prodej propanu a PB lahví výměnným způsobem. (měníme hliníkové lahve, německé ocelové lahve i plastové lahve).

Provádíme revize PB a elektro, OPRAVUJEME elektrické dobíjecí systémy obytných vozů.

V únoru 2008 jsme absolvovali týdenní školící kurz na speciální opravy poškozených obytných vozů a přívěsů, opravy GFK, výměny střech a izolací. V lednu 2010 jsme prošli podrobným školením na montáže alarmů a elektronických zařízení do vozidel. Od jara 2009 montujeme automatické satelity pro obytné vozy s možností připojení na INTERNET !!! Na jaře roku 2011 jsme také absolvovali důležitá školení pro značky Carthago a Eura mobil a jsme tedy schopni za použití nejnovějších technologií opravovat nástaveby, elektroinstalace, GFK díly, nábytek atd).

Dle telefonické dohody je možný i výjezd našich servisních techniků k zákazníkovi.

Odebírejte naše novinky